معرفی سامسونگ

معرفی سامسونگ
 معرفی سامسونگ

شعارهای سامسونگ از ابتدای تأسیس، توجه به منابع انسانی، کمک اقتصادی به جامعه و خرد ورزی بوده‌است. مدیرعامل شرکت معتقد است، موقعیت سامسونگ متکی به پنج ارزش است: کیفیت، خلاقیت، رقابت، فرهنگ و وحدت. در سال ۱۹۹۳، مدیرعامل شرکت برنامه هویت بخشی جدید را در پنجاه و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت معرفی کرد. او اعلام نمود که شرکت نیازمند آن است که بازتاب‌های اخلاقی خود را ببیند. شرکت‌هایی که پایبند اصول اخلاقی نیستند، قادر به تولید محصولات با کیفیت نخواهند بود، زیرا از مشتریان و خواسته‌های آنان درک روشنی ندارند.


در سامسونگ هر تغییر به عنوان یک فرصت دیده می‌شود و به افراد امکان و اجازه اشتباه کردن داده می‌شود، به شرط آنکه آن اشتباه مستند و مکتوب شده و دیگر تکرار نشود. اصول جدید مدیریت سامسونگ مبتنی است بر اخلاق و قانون، احترام به ذی‌نفعان و مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی.


این شرکت خیلی زود جایگاه خود را در بین تمام رقبای خود پیدا کرده و یکی از پیشرو ترین کمپانی ها در تمامی عرصه های الکترونیکی میباشد. پرینتر ها ، اسکنر ها ، و ... از جمله محصولاتی از این کمپانی است که به دلیل کیفیت بالا در چاپ و عملکرد خوب طرفداران بسیاری در سرتا سر دنیا به خود جذب کرده است.این کمپانی در ایران نیز طرفدارن بسیاری دارد و ازمحصولات این شرکت در سطح وسیعی استفاده می شود .

 

 

شرکت ماتیران نماینده رسمی این برند است که علاوه بر فروش محصولات ،  تمام خدمات پس از فروش از جمله تعمیرات انواع پرینترها ، اسکنرها و ... را انجام می دهد .

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی سامسونگ می باشد