خدمات نمایندگی پرینرهای سامسونگ

خدمات نمایندگی پرینرهای سامسونگ
 خدمات نمایندگی پرینرهای سامسونگ

 

چاپ با Samsung Mobile Print

برنامه چاپ موبایل سامسونگ به شما اجازه چاپ، اسکن و ارسال فکس (در چاپگرهای چند کاره) را از تلفن همراه یا رایانه شخصی به شما می دهد. تقریبا هر پرینتر لیزری سامسونگ وقتی برنامه Samsung Mobile Print را نصب میکنید، به طور خودکار چاپگرهای سازگار سامسونگ را تشخیص میدهند. برای یادگیری نحوه شروع چاپ با Samsung Mobile Print توجه شما را به ادامه مطلب جلب میکنم.

این برنامه فقط در پرینترهای سازگار سامسونگ پاسخگو است. شما میتوانید لیست و توضیحات برنامه را در فروشگاه Play یا Galaxy Apps مطالعه کنید همچنین پرینترهای معرفی شده برای این نرم افزار تا کنون.

                        NFC و Wi-Fi Direct را روشن کنید.

ویژگی های NFC و Wi-Fi Direct باید بر روی گوشی فعال شوند و اگر شبکه بی سیم تنظیم نشده باشد، Wi-Fi Direct باید در پرینتر ساسونگ مورد نظر فعال شود. برای تنظیم شبکه بی سیم، راهنمای کاربر برای پرینتر خود را مرور کنید. چاپ Wi-Fi را تنظیم کنید.

1.         باز کردن Samsung Mobile Print.

2.         دستگاه انتخاب را لمس کنید.

3.         پرینتر مورد نظری که می خواهید با آن چاپ انجام دهید را انتخاب کنید.

پرینتر سامسونگ شما باید به عنوان یک تلفن همراه و متصل به همان شبکه Wi-Fi باشد.

4.         محتوایی که میخواهید چاپ کنید را انتخب کنید.

5.         یک متن را انتخاب کنید و سپس پیش نمایش را انتخاب کنید.

6.         گزینه چاپ را انتخاب کنید.

      شما می توانید صفحاتی را که می خواهید چاپ کنید را انتخاب کنید.

                       از چاپ NFC استفاده کنید.

اگر شما یک چاپگر با قابلیت NFC دارید، می توانید فقط روی برچسب NFC در پرینتر سامسونگ دست بگذاری دهید. چند ثانیه صبر کنید تا تلفن بتواند کار را به چاپگر ارسال کند. درباره چاپ NFC Tag با Samsung Mobile Print بیشتر بدانید.

 

نمایندگی سامسونگ همواره آماده اطلاع رسانی به همه دارندگان پرینترهای سامسونگ می باشد. شما میتوانید همیشه با تماس با نمایندگی سامسونگ تعمیر پرینترهای سامسونگ و انواع ماشین های اداری سامسونگ را به ما بسپارید.

 

 

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی سامسونگ می باشد