نمایندگی پرینترهای سامسونگ

نمایندگی پرینترهای سامسونگ
 نمایندگی پرینترهای سامسونگ

 

استفاده از پرینترهای سامسونگ و ویژگی های منحصر به فرد نرم فزارهای چاپی سامسونگ

PrinterOn Embedded Agent برای سامسونگ

PrinterOn Embedded Agent برای چاپگرهای سامسونگ طراحی شده، چاپ ساده، امن را برای هر مکان چاپی و تجاری انجام می دهد. نرم افزار PrinterOn به طور مستقیم بر روی انواع چاپگرهای سامسونگ نصب می شود و به راحتی می توان انواع چاپ را با استفاده از نرم افزار های ابر انجام داد.

با فعال کردن نرم افزار  PrinterOnبر روی پرینترهای سامسونگ ، شما میتوانید پرینتر سامسونگ خود را در دسترس افراد مختلف قرار دهید، حتی اگر با پرینتر به یک شبکه متصل نباشید. فقط با چند مرحله ساده، می توانید چاپگر خود را نصب کنید و آماده دریافت کارهای چاپی باشید. PrinterOn Embedded برای سامسونگ از نسخه های PrinterOn Public و PrinterOn Enterprise پشتیبانی می کند و به شما امکان انعطاف پذیری بیشتر برای انتخاب راه حل مناسب ارائه می دهد.

مزایای پرینترهای سامسونگ

ثبت نام وب ساده برای اتصال چاپگر خود به سرویس PrinterOn

استقرار Plug-and-Play با تنظیمات چاپگر اتوماتیک

 

کاربران می توانند اسناد را برای چاپ از طریق هر دستگاه با استفاده از برنامه های موبایل، ایمیل یا آپلود از طریق پورتال چاپ وب ارسال نمایند.

پشتیبانی از چاپی امن

بعنوان سرور توزیع مرکزی برای ارائه کارهای چاپی به سایر چاپگرها عمل می کند

پرینترهای سامسونگ با نرم افزار PrinterOn Public

PrinterOn Public همراه چاپگر سامسونگ PrinterOn یا MFP یک راه حل مناسب برای مکان هایی است که نیاز به چاپ عمومی دارند مانند هتل ها، کتابخانه ها و سالن های فرودگاه است. این راه حل امکان چاپ ساده از نرم افزار ابر را از تبلت ها، گوشی های هوشمند یا لپ تاپ ها به هر چاپگر فعال فراهم می کند.

برنامه های کاربردی نمونه

چاپ مهمان در هتل ها در مراکز کسب و کار، تسهیلات و امکانات کنفرانس

چاپ دسترسی عمومی برای پرداخت کنندگان خدمات کتابخانه ها

چاپ برای شرکت های کوچک و متوسط ​​که مایل به دسترسی به چاپ امن و ساده به کارمندان و بازدید کنندگان می باشند

پرینترهای سامسونگ برای PrinterOn Enterprise

PrinterOn Enterprise با پرینتر سامسونگ PrinterOn شرکت های بزرگتری را با یک راهکار چاپی امن On Premise ارائه می دهد که توانایی چاپ را از هر کلمه به هر چاپگر با PrinterOn فعال می کند. بعضی از برنامه های معمول برای این چاپگرها می توانند چاپ از راه دور و چاپ (CoHo Office Home Office) باشد. با قرار دادن چاپگر در محل دفتر اداری یا اداره راه دور، یک کسب و کار می تواند نیاز به هزینه VPN ها را از بین ببرد و چاپ امن را از طریق شبکه شرکتی بدون تغییر به زیرساخت و یا گردش کار کاربر انجام دهد.

پشتیبانی از دستگاه های سامسونگ

چاپگرهای سامسونگ و MFPs لیست شده در زیر برای اکثر برنامه های چاپی عمومی و شرکت های بزرگ توصیه می شود.

دستگاه هایی که نیاز به نصب PrinterOn Embedded Agent XOA)) دارند

PrinterOn Embedded Agent یک راه حل نرم افزاری است که بر روی پلت فرم XOA Xtensible Open) Architecture) سامسونگ ساخته شده است. این نرم افزار عامل را می توان در چاپگرهای سامسونگ که در جدول زیر آورده شده اند نصب کنید.

 

 

 

 

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی سامسونگ می باشد