درباره ما

درباره ما
 درباره ما

 

نمایندگی سامسونگ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین های اداری سامسونگ مانند پرینترهای سامسونگ، فکس سامسونگ و..  و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه ماشین های اداری سامسونگ فعالیت دارد. نمایندگی سامسونگ، همواره در تلاش بوده است تا بتواند جزو برندهای محبوب در ذهن مشتریان باشد و با تلاش روز افزون توانسته به این مهم دست پیدا کند.

چطور اطمینان پیدا کنم نمایندگی اصلی هستید؟

متاسفانه برخی از اشخاص و فروشگاه ها با واردات غیر قانونی، محصولات تقلبی و ارائه گارانتی جعلی اقدام به سود جویی و کلاهبرداری نموده اند. تلاش ما در نمایندگی سامسونگ همواره بر ارائه محصولات اصلی و گارانتی مطمئن و پاسخگو می باشد.

ما در نمایندگی سامسونگ این وظیفه را بر عهده داریم که در کنار فروش محصولات همواره آمادگی ارائه بهترین خدمات پس از فروش نیز داشته باشیم زیرا رضایت مشتریان و اصل متری مداری از اصول اولیه در نمایندگی سامسونگ میباشد. هدف همیشگی ما احترام به حقوق مصرف کننده می باشد و همواره تلاش میکنیم تا:

کالای اصل، بهترین قیمت، بهترین خدمات پس از فروش، بهترین پشتیبانی را برای کاربران خود فراهم کنیم.

فعالیت های اصلی:

اصلی ترین فعالیت نمایندگی سامسونگ و اساسی ترین فعالیت آن در کنار فروش پرینترها و ماشین های اداری سامسونگ، خدمات پس از فروش و سامسونگ می باشد. زیرا پشتیبانی فنی از جمله مهمترین خدماتی است که مشتریان ما انتظار دارند تا توسط نمایندگی ها به طور کامل پشتیبانی شود.

خدمات پس از فروش:

واحد خدمات پس از فروش و کنترل کیفیت در نمایندگی سامسونگ همیشه به دنبال آن بوده تا دانش فردی و نیروهای بخش خدمات پس از فروش را بهبود ببخشد تا به غایت اصلی نمیندگی سامسونگ که رضایت هر بیشتر مشتری است دست پیدا کند.

برای اطلاع از کلیه خدمات نمایندگی سامسونگ میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی سامسونگ می باشد